از این پس با خیال راحت معامله کنید..

خانه / واسط / از این پس با خیال راحت معامله کنید..

از این پس با خیال راحت معامله کنید..

توسط
در واسط

یکی از مشکلات ما در معاملات روزمره مخصوصا معاملات اینترنتی حس عدم اطمینان به طرف مقابل است. اینکه ممکن است فروشنده یا ارائه دهنده خدمت پس از دریافت پول اقدام به ارائه محصولی مغایر با محصول پیشتر توافق شده کند یا در مقابل مشکلات احتمالی پاسخگو نباشد و… .

در این حالات بهتر است واسط واسطه ی معامله باشد!

اگر خریدار هستید: معامله را از طریق بستر و امکانات واسط انجام دهید. معامله را در واسط ایجاد کنید و فروشنده را از طریق ایمیل وارد معامله کنید یا از طریق لینک عضویت در معامله فروشنده را دعوت نمایید. وجه معامله را پرداخت کنید و اطمینان داشته باشید تا زمانی که مشکلی در مورد معامله وجود داشته باشد وجه پرداختیتان نزد واسط محفوظ خواهد بود و در صورت تداوم نارضایتی کل مبلغ پرداختی را پس خواهید گرفت.

اگر فروشنده هستید: بدون شک ایجاد حس اطمینان در خریدار منجر به افزایش فروش و سوددهی شما خواهد شد. معامله خود را در واسط ایجاد کنید و لینک عضویت در معامله را در اختیار خریدارانتان قرار دهید (همزمان این امکان نیز وجود دارد که خودتان مستقیما و از طریق آدرس ایمیل خریدار را وارد معامله کنید) سپس کالا یا خدمات را به خریداران ارائه دهید و در نهایت وجه آن را از واسط دریافت کنید.

برای زمانی که لازم باشد ارتباطی بین خریدار و فروشنده (و در صورت لزوم واسط) برقرار شود یک بستر گفتگوی متنی برای هر معامله وجود دارد تا طرفین بتوانند این ارتباط سه طرفه را ایجاد کنند.

Recent Posts

ارسال نظر

متن خود را برای جستجو وارد نماید

logonewui